Kinderen
Actief

Ook dit jaar organiseert Sportaal Play@ the Park: hét gratis festival dat volledig in het teken staat van sport, spel en plezier. Een festival voor jong en oud. 

Verschillende sportverenigingen en partners uit Enschede bundelen wederom hun krachten om heel veel toffe activiteiten neer te zetten. Dit jaar wordt het festival groter dan ooit tevoren, met nog meer activiteiten voor een breed publiek. Zo worden er activiteiten georganiseerd voor de allerkleinsten, kinderen van 4 tot 12 jaar maar ook voor senioren en unieke sporters.

Het festival is gratis toegankelijk voor iedereen en aanmelden is niet nodig. Dus kom vooral gewoon gezellig langs op woensdag 30 april 2025 in het Volkspark en beleef met elkaar een dag vol sport, spel en plezier!

Let op: je kunt de hele middag gratis water halen bij het waterpunt, neem een bidon mee.

Een thema waar deze editie veel aandacht aan besteed is toegankelijkheid. Het streven is een inclusieve ervaring, ook voor bezoekers met een rolstoel of andere beperking. Tijdens Play @ the Park zijn er verschillende faciliteiten en vormen van ondersteuning:

  • Parkeerplaats voor mindervaliden (van tevoren aanmelden)
  • Buddysysteem (van tevoren aanmelden of op de dag zelf)
  • Invalide toilet
  • Horecaplein gedeeltelijk op asfalt
  • Diverse activiteiten op een geschikte locatie voor unieke sporters
  • Bruikleen: non-verbale plattegrond
  • Bruikleen: koptelefoon

Tijdens Play @ the Park wordt er ook gebruik gemaakt van een buddysysteem. Er zijn getrainde vrijwilligers en medewerkers beschikbaar om bezoekers met een beperking te assisteren. Bezoekers die belang hebben bij een buddy kunnen zich van tevoren aanmelden via de website van Sportaal of zich melden bij de organisatie op de dag zelf. 

De locatie

Volkspark Volksparksingel/Parkweg 7513 CN Enschede Bekijk locatie Route naar locatie